Осврти за W-loss

 • Борис
  Дефинитивно го препорачувам W-loss. Откако беше тешко повреден, ја намали активноста и наиде на полнота. По препорака на пријател го нарачав овој лек и за неколку недели ослабев 3 кг. ќе продолжам.
  W-loss
 • Almina
  Породувањето придонесе за нагло зголемување на тежината. Кога процесот излезе од контрола, морав да барам добар начин за слабеење. Се решив на W-loss и конечно го добив посакуваниот резултат.
  W-loss
 • Almina
  Капките W-loss станаа спас за целото семејство. Долго го одложуваа губењето килограми и не можеа да започнат на кој било начин. Сега сакам да го поддржам резултатот, толку е убаво да се види витко тело во огледалото.
  W-loss
 • Загорк
  Во адолесценцијата, хормоните предизвикуваат силна исполнетост, што не може да се надмине. Благодарение на W-loss си ја вратив самодовербата.
  W-loss
 • Dragica
  Со почетокот на менопаузата се соочила со неконтролирана тежина. Диетата не ја спаси ситуацијата, па решив да нарачам W-loss. Едно јадење, се разбира, не беше доволно, беа потребни само 14 кг, но дефинитивно ќе нарачам уште еден.
  W-loss
Кориснички рејтинг W-loss
5
25